Get Adobe Flash player

FITNESS ROOM - ACTIVE ROOM

FITNESS ROOM - ACTIVE ROOM

 

O tym, że ruch jest niezbędny, by cieszyć się życiem i utrzymywać dobrą kondycję fizyczną nie trzeba przekonywać. Teraz możesz to zrobić w miłej i przyjaznej atmosferze wśród ludzi, którzy myślą podobnie. Mamy nadzieję, że dzięki mini siłowni zachęcimy wiele kobiet do aktywnego spędzania wolnego czasu, pod okiem naszego personelu, który zapozna Panie ze wszystkimi przyrządami i wytłumaczy jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. Do dyspozycji oddajemy  sprzęt  do ćwiczeń fitness (bieżnię, rower stacjonarny, orbitrek, wioślarz), jak również do treningu siłowego (atlas).

 

BIEŻNIA

Bieżnia to alternatywa dla joggingu. Trening na bieżni poprawia ogólną sprawność fizyczną, wydolność sercowo-naczyniową oraz sercowo-płucną, zwiększa wytrzymałość mięśni, kości, redukuje stres a także efektywnie modeluje sylwetkę. W zależności od rodzaju treningu, na bieżni możemy realizować trening wzmacniający, kondycyjny a także efektywnie spalać kalorie. Regulowane pochylenie bieżni uczyni trening intensywniejszym.

 

ORBITREK

Trenażer zapewnia efektywny trening całego ciała. Ćwiczenia o eliptycznym przebiegu ruchów wzmacniają nogi, pośladki i biodra, oszczędzając jednocześnie stawy.

 

ROWER MAGNETYCZNY

Rower magnetyczny umożliwia trening aerobowy ukierunkowany na serce i układ krążenia. Regularnie wykonywane ćwiczenia pozwalają obniżyć ciśnienie tętnicze, zwiększyć pojemność płuc oraz spalić zbędne kilogramy.

                                                    

WIOŚLARZ

 

Wioślarz to najbardziej uniwersalny sprzęt, a przez to jedno z najbardziej skutecznych urządzeń do treningu. Jest doskonałą propozycją zarówno dla amatorów treningu wzmacniającego jak również wytrzymałościowego oraz dla wszystkich chcących pozbyć się zbędnych kilogramów.

 

ATLAS

Kompletny i wszechstronny sprzęt Multi Gym pozwala na wykonywanie ukierunkowanych ćwiczeń bez zmieniania obciążników zapewniając w ten sposób bezpieczny trening.

Cennik ACTIVE ROOM

·         Pojedyncze wejście 1h                                          - 8, 00  

·         Karnet ważny przez 30 dni na 16 wejść po 1h   - 65,00 zł. 

·         Karnet ważny przez 30 dni na 12 wejść po 1h   - 55, 00 zł.

·         Karnet ważny przez 30 dni na 8 wejść po   1h   - 45,00 zł.

 

Karnet do ACTIVE ROOM  8 wejść x 1h - przy serii zabiegów

LipoRadioLogie VINCI - bezpłatny!!!

 

Zapraszamy!

Centrum Kosmetyki Profesjonalnej IMS

85-309 Bydgoszcz, ul. Gołębia 78

tel. 52 320 10 01

 www.gabinetykosmetyczne-ims.pl

Realizacja: Emil Sienkiewicz