Get Adobe Flash player

WIECZÓR PANIEŃSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI


Jeśli Twoja nabliższa przyjaciółka wkrótce wychodzi za mąż, Centrum Kosmetyki Profesjonalnej IMS pomoże Ci przygotować naiezapomniany Wieczór Panieński.


W ten sposób możesz podarować przyszłej Pannie Młodej nie tylko oyginalny prezent, ale także odnowę biologiczną i chwile relaksu przed ślubnymi przygotowaniami.


Wieczór Panieński przygotowany przez nasz salon jest ciekawym pomysłem na spędzenie tych wyjątkowych chwil w niezapomnianej atmosferze, w towarzystwie najbliższych przyjaciół, przy lampce szampana lub wina, nastrojowej muzyce i blasku świec. Spotkanie w klimacie relaksu stanowi doskonałą okazję dla Panny Młodej do tego, by poczuć się wspaniale i komfortowo. Taki Wieczór Panieński stanowi również doskonałe preludium do całonocnej zabawy.


Organizujemy kameralne spotkania dla kilku osób, w czasie których personel oraz salon oddajemydo Waszej dyspozycji. Zadbamy także o cathering (szampana, wino, owoce, przekąski, itp.).


Czas trwania oraz koszt wieczoru jest ustalany indywidualnie w zależności od wybranych zabiegów. Nasze kosmetyczki pomogą dobrać rodzaj zabiegów oraz zadbają o wszystkie szczegóły wieczoru.


Rodzaj zabiegów, czas oraz cena ustalane są indywidualnie, w zależności od ilości osób uczestniczących w wieczorze.


Gwarantujemy niezaponmniany Wieczór Panieński w wyjątkowej atmosferze!

Realizacja: Emil Sienkiewicz