Get Adobe Flash player

CIAŁO PO CIĄŻY

 


 


CIAŁO PO CIĄŻY


to unikalna procedura, realizowana urządzeniem LipoRadioLogie VINCI oraz celującymi zabiegami pielęgnacyjnymi, dedykowana dla Mam.


Powrót do dawnej formy po urodzeniu dziecka jest dla wielu kobiet dużym wyzwaniem. Powstałe wskutek burzy hormonów zmiany w wyglądzie oraz kondycji skóry nie tylko na twarzy ale też na ciele mogą być długotrwałe i uciążliwe. Niezwykle pomocne okazują się zabiegi estetyczne opracowane z myślą o młodych mamach.


Specjalny program: „Ciało Po Ciąży”, opracowany z myślą o mankamentach sylwetki kobiet po ciąży, składa się z serii nieinwazyjnych i bezbolesnych zabiegów opartych na nowoczesnych technologiach. Jego innowacyjne działanie polega m.in.: na podgrzaniu tkanki tłuszczowej w całym przekroju (nawet głęboko położonej) do odpowiednio wysokiej temperatury przy całkowitym zachowaniu bezpieczeństwa. Jest to możliwe dzięki jednoczesnemu połączeniu czterech źródeł energii:


- podczerwieni


- podciśnienia


- masażu mechanicznego


- prądu RF


- światła LED


oraz zabiegów celujących, np. mikrodermabrazji, mikromezoterapii i innych.


 


Specyfika programu


Program został przebadany klinicznie i jest zalecany przez lekarzy ginekologów. Pierwszy zabieg można wykonać już w 3 miesiącu po rozwiązaniu. Co ważne, wizyty w gabinecie nie są długie, a po ich zakończeniu mama może od razu wrócić do codziennych zajęć. Widoczne zmiany uzyskuje się nawet po dwóch zabiegach, dla pełnych efektów zaleca się od 8 do 12 sesji. Procedurę przeprowadza się niezależnie od pory roku oraz typu skóry. Uzyskane efekty pozwalają trwale pozbyć się mankamentów figury i przywrócić mamom zadowolenie z własnego wyglądu.


 


Unikalne połączenie procedury „Ciało Po Ciąży” urządzeniem LipoRadioLogie VINCI z celującymi zabiegami pielęgnacyjnymi daje rewelacyjne rezultaty i posiada wszystkie atrybuty optymalnego zabiegu dla Mamy.


Zalety procedury:


·          - jest szybka, żebyś nie musiała na długo zostawiać swojego dzidziusia


·          - jest bezpieczna, bo nie możesz sobie pozwolić na żadne ryzyko


·          - Pozwala w krótkim czasie:


o         * zredukować nagromadzoną podczas ciąży tkankę tłuszczową

o         * uelastycznić skórę w wybranych obszarach ciała (m.in. brzuch, uda, biodra)


o         * wygładzić skórę


o         * Zredukować lub zlikwidować rozstępy


·          - Parametry procedury są dopasowane do specyficznych potrzeb Mam.


·          - Procedura jest elastyczna: rodzaj, intensywność i ilość zabiegów dopasowywana jest indywidualnie dla każdej Mamy


·          - Procedurę można rozpocząć już w 3 miesiące po rozwiązaniu!


 


Bezinwazyjna - efekt redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia skóry jest uzyskiwany poprzez zsynchronizowane oddziaływanie prądu RF, światła podczerwonego oraz masażu


 


Bezpieczna - dostosowana do specyficznych wymagań Młodych MamKompleksowa - redukuje tkankę tłuszczową jednocześnie ujędrnia skórę - daje bardzo dobry efekt bez konieczności stosowania dodatkowych zabiegówKompletna - w połączeniu z mikrodermabrazją i Mikromezoterapią pozwala również oddziaływać na rozstępySzybka - pełny rezultat już po 4 tygodniachBezbolesna - podczas zabiegu jest odczuwalne intensywne ciepłoPrzebadana klinicznie - kompletne badania kliniczne oraz certyfikaty CE i FDA potwierdzające bezpieczeństwo i skuteczność działania


 


 


Dokładny zakres Pakietu Ciało Po Ciąży oraz jego cena jest zawsze precyzyjnie dopasowywany do potrzeb i możliwości każdej Mamy!


 


 


ZAPRASZAMY MAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROCEDURĄ „CIAŁO PO CIĄŻY” !!!


 


 


PRZYKŁADOWE PROCEDURY:


10 x LipoRadioLogie VINCI (intensywne oddziaływanie na tkankę tłuszczową i tkankę łączną - odchudzenie i ujędrnienie wybranych obszarów ciała, drenaż, odtoksycznienie) –


 +


3 x mikromezoterapia  (stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny – obszary objęte rozstępami)


+


 2x mikrodermabrazja  (wygładzenie powierzchni, stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny – obszary objęte rozstępami)


 


DODATKOWO:


PRZY SERII 10 ZABIEGÓW LIPORADIOLOGIE VINCI


1 ZABIEG GRATIS !!!


                              KARNET DO ACTIVE-ROOM (SALI ĆWICZEŃ) 8 WEJŚĆ X 1H - GRATIS !!!


 

Realizacja: Emil Sienkiewicz