Get Adobe Flash player

APARATURA KOSMETYCZNA

 APARATURA KOSMETYCZNA DO ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH I LECZNICZYCH

TWARZY ORAZ CIAŁA

DEPILACJA

DEPILACJA CIEPŁYM WOSKIEM

Depilacja jest ostatnio niemal obowiązkowym elementem higieny osobistej, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

MAKIJAŻ

Sztuki makijażu nie nauczysz się przez Internet ani lekturę odpowiednich książek.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

 

Celem makijażu permanentnego jest podkreślenie piękna każdej z Nas. Zabieg makijażu trwałego pomaga skorygować kształt brwi - słabe lub nieregularne, ust - zaznaczenie konturu lub wzmocnienie czerwieni warg oraz podkreślić wyraz oczu - "kreski" na dolnej i/lub górnej powiece. 

Masaże

Wkraczamy w świat pełen ciszy, spokoju, relaksu oraz zgody ciała i ducha z naturą. To świat pachnący aromatem olejków eterycznych, mieniący się blaskiem ciepła rozpalonych świec.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 Medycyna Estetyczna zapewnia szeroki zakres metod poprawiania urody oraz usuwania objawów starzenia.

PIELĘGNACJA DŁONI

Dłonie są bardzo ważnym elementem urody, dlatego powinny być pięknie i starannie wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna w dotyku skóra oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej eleganckiej kobiety.

PIELĘGNACJA OKOLIC OCZU

Dbając o oprawę i stan skóry wokół oczu, przedłużamy naszą młodość i czynimy twarz piękniejszą. Należy dbać również o brwi i pielęgnować rzęsy, linia brwi które powinny lśnić może być przybliżona do naturalnej, lecz uregulowana, zwłaszcza w starszym wieku.

PIELĘGNACJA STÓP

Wypielęgnowane oraz zadbane i zdrowe stopy są nie tylko ważnym elementem urody, ale również podstawą dobrego samopoczucia. Dlatego warto je otoczyć szczególną troską i podarować im odrobinę luksusu w postaci profesjonalnie wykonanego zabiegu pedicure.

PIELĘGNACJA TWARZY

MANUALNE ZABIEI PIELĘGNACYJNE TWARZY, SZYI I DEKOLTU 

(pozostałe zabiegi patrz: APARATURA KOSMETYCZNA)

STYLIZACJA PAZNOKCI

Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala na utrzymanie ich w dobrej kondycji polecamy ich modelowanie i przedłużanie za pomocą profesjonalnych mas. Wykorzystując specjalistyczne materiały wzmacniamy, przedłużamy płytkę oraz korygujemy jej kształt.

Realizacja: Emil Sienkiewicz