Get Adobe Flash player

O nas

„Wiek kobiety nic nie znaczy,

można olśnić w wieku dwudziestu lat,

być czarującą po czterdziestce

i mieć nieodparty wdzięk przez resztę życia…”

 COCO CHANEL

 

CENTRUM KOSMETYKI PROFESJONALNEJ IMS 

jest prężnie rozwijającym się salonem kosmetycznym.

Specjalizuję się w kosmetyce pielęgnacyjnej i estetycznej całego ciała. Studia w ścisłym środowisku medycznym pozwoliły mi spojrzeć na wykonywany zawód z nowej perspektywy. Zrozumiałam, iż kosmetyka profesjonalna to nie tylko upiększanie i pielęgnacja ciała, ale również; a może przede wszystkim leczenie ciała i duszy… Stąd też zrodziła się moja współpraca z lekarzami m.in. dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii, endokrynologii, ortopedii, diabetologii czy alergologii. 

Jako wykładowca w szkołach kosmetycznych, przekazuję swoją wiedzę młodym pokoleniom. Czynnie uczestniczę w życiu polskiej branży kosmetycznej poprzez udział w imprezach targowych, organizowanie pokazów, sympozjów i specjalistycznych szkoleń. Jestem również międzynarodowym jurorem podczas różnych mistrzostw a także wspomagam rozwój fachowej prasy kosmetycznej poprzez pisanie artykułów i felietonów.

Wieloletnie doświadczenie w sektorze kosmetyki i pasja, jaką wkładam w moją pracę, pozwoliły mi sprostać wymaganiom klientów i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Poszerzam więc stale ofertę o innowacyjne zabiegi oraz najwyższej jakości produkty. Zaangażowanie, profesjonalizm oraz ciągłe dążenie do doskonalenia umiejętności moich pracowników i moje sprawiły, że staliśmy się liderem w branży kosmetycznej.

Na bieżąco śledzimy wszystkie europejskie i światowe nowości w branży, co pozwala nam na wprowadzanie do naszej oferty najnowocześniejszych rozwiązań i innowacyjnych technologii.

Gabinet wyróżnia się przestrzeganiem rygorystycznych zasad higieny, aseptyki i antyseptyki. Stosujemy jednorazowe artykuły a narzędzia sterylizujemy w autoklawie klasy B. Pracujemy na narzędziach, kosmetykach i płynach do dezynfekcji najwyższej jakości, a dzięki opracowaniu i wdrożeniu procedur higienicznych osiągamy najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa klienta i personelu. Dla szczególnie wymagających klientów proponujemy indywidualny zestaw narzędzi do zabiegów.

W salonie pracujemy na kosmetykach renomowanych marek takich jak: Thalgo, Farmona, Nantes, Stage Line Professional Make Up, IMS nails.

FARMONA NANTES STAGE LINE REVITALASH EMERVEL  
    IMS  BEAUTY MED    

Dla naszych klientów oferujemy również szeroką gamę produktów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej a także konsultacje medyczne. 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą. 

Cennik IMS Centrum Kosmetyki Profesjonalnej publikowany jest tylko w celach informacyjnych i nie stanowi oferty handlowej wg Kodeksu Cywilnego.

Podane ceny mogą ulec zmianie.

mgr kosmetologii   Izabela Stelmaszyk

DYPLOMY I CETRTYFIKATY 

 

 

 

 

dyplom dyplom dyplom dyplom dyplom
dyplomdyplom dyplom dyplom dyplom dyplom
dyplom dyplom dyplom dyplom dyplom
dyplom dyplom dyplom dyplom dyplom
dyplom dyplom dyplom dyplom dyplom
dyplom dyplom dyplom dyplom dyplom
dyplom dyplom dyplom dyplom  
         

 

 

 

 

Realizacja: Emil Sienkiewicz